Elpasso Vitrína REG1W3D/20/9 Dub san remo světlý/dub wenge hnědý

Představujeme vám vitrínu ELPASSO REG1W3D/20/9, která si zachovává eleganci v barevném provedení dub san remo světlý, ozdobená nadčasovou lištou dub wenge… více
Kód zboží: 3160155

Je nám líto, prodej tohoto produktu již skončil.

5 263,-

Představujeme vám vitrínu ELPASSO REG1W3D/20/9, která si zachovává eleganci v barevném provedení dub san remo světlý, ozdobená nadčasovou lištou dub wenge hnědý. Naše vitrína je vybavena prvotřídními panty značky Hettich a kvalitním tvrzeným sklem, které zajišťuje bezpečnost a odolnost.

V rámci našeho standardního balení nezahrnujeme LED osvětlení pro police, avšak máte možnost si toto osvětlení přiobjednat a vylepšit tak vizuální efekt vaší vitríny (více informací naleznete v sekci související zboží).

Vitrína je expedována v demontovaném stavu, což zajišťuje pohodlnou manipulaci a transport. Montáž je snadná a bezproblémová, díky detailnímu návodu, který je součástí balení.

Zvolte si vitrínu ELPASSO REG1W3D/20/9 a přidejte do vašeho interiéru elegantní prvek, který poslouží jak k ukládání, tak i k vystavování vašich cenných předmětů.

Rozměry
Šířka 90 cm
Výška 200 cm
Hloubka 41,50 cm
Materiál, vlastnosti
Materiál Lamino
Barevné provedení Dub san remo jasný
Balení, váha
Dodáváno v demontu Ano
Počet balíků 6 ks
Váha 51,25 kg
Zboží zařazeno v kategoriích

Související zboží

Copyright © 2024 Black Red White CZ, a.s. Všechna práva vyhrazena.
×