Kaspian skříňka KOM4D Wenge

Více variant
Kaspian skříňka KOM4D Wenge
Skříňka z inovativního systému Kaspian KOM4D v atraktivní barvě wenge je skvělým doplňkem pro vaše interiérové potřeby. Tato skříňka nabízí nejen prostorný… více
Kód zboží: 3201056
Načítám...
🛈
6 140,- 4 605,-

Skříňka z inovativního systému Kaspian KOM4D v atraktivní barvě wenge je skvělým doplňkem pro vaše interiérové potřeby. Tato skříňka nabízí nejen prostorný úložný prostor, ale i zajímavé designové prvky, které ji odlišují od běžného nábytku.

Vnitřek skřínky je inteligentně rozdělen na čtyři části, z nichž každá má své vlastní dvířko. Tento rozdělený prostor umožňuje systematické uspořádání věcí a snadný přístup k nim. Tvarovaná přední hrana dvířek přináší nejen estetický dojem, ale i funkčnost, protože umožňuje pohodlné bezúchytkové otvírání.

Systém Kaspian je oblíbeným volbou pro ty, kdo hledají originální a netradiční nábytek pro svůj interiér. Tento sektorový nábytek nabízí širokou škálu 26 různých prvků, které můžete kombinovat podle svých potřeb a preferencí. Výběr barevných provedení dodává možnost personalizace, takže si můžete snadno zařídit obývací pokoj, ložnici, dětský pokoj nebo dokonce předsíň, vše v souladu s vaším osobním stylem.

Rozměry
Šířka 105 cm
Výška 112,50 cm
Hloubka 40,50 cm
Materiál, vlastnosti
Materiál Lamino
Barevné provedení Wenge
Vybavení Police
Balení, váha
Dodáváno v demontu Ano
Počet balíků 2 ks
Váha 45,20 kg
Montážní návod
Copyright © 2024 Black Red White CZ, a.s. Všechna práva vyhrazena.
×