Kaspian Vitrína REG2W2S Wenge

Více variant
Kaspian Vitrína REG2W2S Wenge
Rádi bychom vám představili jedinečnou vitrínu Kaspian REG2W2S, která skýtá nejen praktický úložný prostor, ale také esteticky působivý design, který dokonale… více
Kód zboží: 3201067
Načítám...
🛈
10 739,- 8 054,-

Rádi bychom vám představili jedinečnou vitrínu Kaspian REG2W2S, která skýtá nejen praktický úložný prostor, ale také esteticky působivý design, který dokonale ladí s vaším interiérem.

Jedním z nejzajímavějších prvků této vitríny je tvarovaná přední hrana dvířek a čel zásuvek, které umožňují elegantní bezúchytkové otvírání. Tato inovativní funkce nejenže přispívá k modernímu a čistému vzhledu vitríny, ale také zvyšuje pohodlí při jejím používání.

Vnitřní prostor vitríny je promyšleně navržen s ohledem na vaše potřeby. Najdete zde praktické police, které jsou ideální pro vystavení dekorací, knih nebo jiných cenných předmětů. Ve sodní části vitríny jsou dvě dlouhé zásuvky nabízející místo pro uskladnění různých maličkostí.

Dvířka této vitríny jsou prosklená, což umožňuje subtilní a elegantní prezentaci vystavených předmětů. Skleněné dveře navíc přinášejí průzračný a vzdušný pocit do vašeho interiéru.

Barva vitríny je v tmavém tónu wenge.

Doručujeme v demontu s návodem na sestavení. 

Rozměry
Šířka 90 cm
Výška 200,50 cm
Hloubka 40,50 cm
Materiál, vlastnosti
Materiál Lamino
Barevné provedení Wenge
Balení, váha
Dodáváno v demontu Ano
Počet balíků 4 ks
Váha 74,05 kg
Montážní návod
Zboží zařazeno v kategoriích
Copyright © 2024 Black Red White CZ, a.s. Všechna práva vyhrazena.
×