Kent Vitrína EREG3W2S Kaštan

Představujeme vám nádhernou vitrínu z renomovaného systému KENT (model EREG3W2S), jejíž elegantní barva kaštanu skvěle doplní váš interiér. Tato vitrína je… více
Kód zboží: 3300072
Načítám...
12 050,-

Představujeme vám nádhernou vitrínu z renomovaného systému KENT (model EREG3W2S), jejíž elegantní barva kaštanu skvěle doplní váš interiér. Tato vitrína je nejen esteticky působivá, ale také zajišťuje vynikající funkčnost.

Čelní plocha této vitríny je prosklená, a to dokonce tvrzeným sklem.

Uvnitř vitríny je policový úložný prostor, který vám umožní dokonale rozvrhnout, kam jednotlivé předměty uložit. Nesmí chybět ani 2 zásuvky, nabízející úložný prostor pro drobnosti.

Co se týče materiálů, vitrína je vyrobena z kvalitního laminátu (dřevotřísková deska potažená fólií finisch) a MDF lišt. Systém pantů je značky Hettich, což zajišťuje plynulé a spolehlivé otevírání a zavírání dveří. Kovové úchytky značky Siro dodávají vitríně elegantní a trvanlivý prvek.

Celkově má vitrína ze systému KENT klasický šarm, který je podtržen bohatým zdobením, jež přináší do vašeho interiéru historický nádech a jedinečný estetický prvek. Tato vitrína je nejen praktickým úložným řešením, ale také krásným kouskem nábytku, který okouzlí každého, kdo vkročí do vašeho prostoru.

Rozměry
Šířka 167,50 cm
Výška 204,50 cm
Hloubka 43 cm
Materiál, vlastnosti
Materiál Lamino
Barevné provedení Kaštan
Balení, váha
Dodáváno v demontu Ano
Počet balíků 6 ks
Váha 136,20 kg
Montážní návod
Zboží zařazeno v kategoriích
Copyright © 2024 Black Red White CZ, a.s. Všechna práva vyhrazena.
×