Kent Vitrína EWIT1DL Kaštan

Nechte se okouzlit elegantní krásou vitríny KENT (EWIT1DL), která přináší do vašeho prostoru nejen praktické úložné řešení, ale také působivý designový prvek.… více
Kód zboží: 3300081
Načítám...
🛈
7 636,- 5 727,-

Nechte se okouzlit elegantní krásou vitríny KENT (EWIT1DL), která přináší do vašeho prostoru nejen praktické úložné řešení, ale také působivý designový prvek. Tato vitrína je laděna do barevného odstínu kaštan, který dodává vašemu interiéru teplý a příjemný nádech.

Výjimečným rysem této vitríny je její levé provedení, což znamená, že dvířko se otevírá směrem doleva. Tím získáte snadný přístup k uloženým věcem.

Dvířka vitríny jsou zhotoveny z tvrzeného skla zajišťující vysokou odolnost.

Pro výrobu této vitríny bylo využito kombinace lamina a MDF materiálu. Tato kombinace zaručuje nejen kvalitu a odolnost, ale také estetický vzhled vitríny. Při otevírání a zavírání dvířek vás budou provázet panty značky Hettich, které zajišťují plynulý a bezproblémový chod. Elegantní úchytky značky Siro nejenže zvyšují funkčnost vitríny, ale také dodávají jemný estetický prvek.

Snadná montáž je přidanou hodnotou, která vám umožní mít tuto krásnou vitrínu připravenou k použití během krátké chvíle.

Vyzdvihněte krásu svého interiéru elegantní vitrínou KENT (EWIT1DL), která spojuje funkčnost, design a kvalitu do harmonického celku. Buďte pyšní na to, že můžete mít takový klenot ve svém domově, který nejen organizuje váš prostor, ale také jej obohacuje o svůj vlastní půvab.

Rozměry
Šířka 70,50 cm
Výška 204,50 cm
Hloubka 43 cm
Materiál, vlastnosti
Materiál Lamino
Barevné provedení Kaštan
Umístění Volně stojící
Balení, váha
Dodáváno v demontu Ano
Počet balíků 4 ks
Váha 51,65 kg
Montážní návod
Zboží zařazeno v kategoriích
Copyright © 2024 Black Red White CZ, a.s. Všechna práva vyhrazena.
×