Kent Vitrína EWIT2D2S, kaštan

V kolekci nábytku Kent se nachází vysoká vitrína EWIT2D2S, jejíž vzhled je okouzlující a nádherně ladí s odstínem kaštanu. Tato vitrína v sobě spojuje… více
Kód zboží: 3300083
Načítám...
sleva -35%
11 642,- 7 530,-

V kolekci nábytku Kent se nachází vysoká vitrína EWIT2D2S, jejíž vzhled je okouzlující a nádherně ladí s odstínem kaštanu.

Tato vitrína v sobě spojuje funkčnost s estetickým designem. Má prosklené dveře, díky kterým je do nábytku vidět. Za nimi jsou ukryty tři elegantní poličky, nabízející prostor pro vystavení různých dekorací.

Není to však jen o vitrínové části – tato krásná skříň disponuje také dvěma prostornými spodními zásuvkami, což poskytuje dostatek úložného prostoru pro další věci. Tyto zásuvky jsou ideální pro uložení příborů, ubrusů, nebo jiných drobností, které si chcete uchovat po ruce, ale zároveň nenarušují estetiku vitríny.

Celkově tedy tato vysoká vitrína z kolekce nábytku Kent nejenže splňuje funkci praktického úložného prostoru, ale také se stává designovým klenotem, který výrazně přispívá k estetickému celku vašeho interiéru.

Klasický nábytek Kent se vyznačuje především bohatým zdobením, které mu dodávají historický nádech. Jako v domech z minulosti... Klasický nábytek Kent charakterizují znaky jako: vyřezávané lišty, sokly a dvířka, jemné kovové úchytky, plošky hrany skel vitrín. Bohaté ozdoby vyplní interiér atmosférou časů dávno minulých. Celý sektorový systém Kent se skládá z 33 prvků.

Rozměry
Šířka 110 cm
Výška 204,50 cm
Hloubka 43 cm
Materiál, vlastnosti
Materiál Lamino
Barevné provedení Kaštan
Balení, váha
Dodáváno v demontu Ano
Počet balíků 4 ks
Váha 85 kg
Montážní návod
Zboží zařazeno v kategoriích
Copyright © 2024 Black Red White CZ, a.s. Všechna práva vyhrazena.
×