Idento Vitrína REG2W1S Bílá

Akce
Idento Vitrína REG2W1S Bílá
Přineste do svého interiéru klasický šarm s prostornou vitrínou Idento REG2W1S, která spojuje tradiční eleganci s praktickým úložným prostorem. Tato vitrína v… více
Kód zboží: 3301557
Načítám...
sleva -37%
9 814,- 6 153,-

Přineste do svého interiéru klasický šarm s prostornou vitrínou Idento REG2W1S, která spojuje tradiční eleganci s praktickým úložným prostorem. Tato vitrína v sobě ukrývá nejen estetickou hodnotu, ale také funkčnost pro každodenní život.

Svěží bílá barva vitríny přináší do vašeho prostoru světlost a čistotu. Jemná patina dodává barvě zajímavý efekt, který oživí váš interiér. K tomu všemu přichází ozdobné kovové úchytky, které vitríně dodávají dojem elegance a stylovosti.

Úložný prostor této vitríny je důkladně promyšlený. Jedna zásuvka na válečkových kolejničkách a čtyři police vám umožní organizovat a uspořádat různé předměty dle vašich potřeb. Bezpečnost a stabilitu vitríny zajišťuje laminovaná dřevotříska v kombinaci s MDF lištami, které jsou pokryty lakem apatinou. Tvrzené sklo, které je součástí této vitríny, přináší nejen estetický prvek, ale také zvýšenou odolnost a bezpečnost. Sklo je kvalitně zpracováno a poskytuje transparentní pohled dovnitř vitríny.

Montáž vitríny Idento je díky své konstrukci a snadno pochopitelnému montážnímu návodu jednoduchá a rychlá. Stačí jen pár kroků a můžete se těšit z nového, stylového kousku ve svém interiéru.

Prostorná vitrína Idento REG2W1S představuje spojení tradičního klasického stylu s moderní funkčností. Svěží bílá barva s patinou, ozdobné kovové úchytky a praktický úložný prostor jsou pouze některé z vlastností, které tato vitrína nabízí. Přineste si do svého domova vkusný prvek, který nejen zkrášlí váš prostor, ale také vám usnadní organizaci a ukládání.

Rozměry
Šířka 99,50 cm
Výška 197,50 cm
Hloubka 43,50 cm
Materiál, vlastnosti
Materiál Lamino
Barevné provedení Bílý
Umístění Volně stojící
Balení, váha
Dodáváno v demontu Ano
Počet balíků 6 ks
Váha 62,55 kg
Montážní návod
Zboží zařazeno v kategoriích
Copyright © 2024 Black Red White CZ, a.s. Všechna práva vyhrazena.
×