Porto Vitrína REG1W2S Modřín sibiu světlý

Nabízíme vám skvělou vitrínu Porto REG1W2S, která je oslnivým zástupcem našeho nábytkového sortimentu. Barevné provedení této vitríny je v odstínu modřín… více
Kód zboží: 3201677
Načítám...
4 602,-

Nabízíme vám skvělou vitrínu Porto REG1W2S, která je oslnivým zástupcem našeho nábytkového sortimentu.

Barevné provedení této vitríny je v odstínu modřín sibiu světlý, čela šuplíků nesou stejný odstín a elegantní horní deska je vyrobena z borovice larico. Tento harmonický barevný kontrast vytváří úchvatnou vizuální symfonii, která zvýrazní krásu vašeho prostoru.

Nyní se zaměřme na vlastnosti této vitríny, které ji činí skutečně výjimečnou:

  • Kovové úchytky značky Siro zajišťují nejen funkčnost, ale také přidávají moderní a elegantní vzhled vitríně.
  • Vnitřní uspořádání vitríny je prakticky rozvrženo. K dispozici má 2 šuplíky, které jsou upevněny na hladkých válečkových kolejničkách. Tato funkce zaručuje snadný a plynulý přístup ke všem uloženým věcem. Dále jsou to police uschovány za prosklenými dvířky.
  • Dvířka vitríny jsou vybavena spolehlivými panty Hettich, které zajišťují stabilní a bezproblémové otevírání a zavírání.
  • Pro zvýšení odolnosti a kvality je vitrína opatřena melaminovými hranami, které zároveň přispívají k estetickému dojmu.
  • Materiálová kompozice zahrnuje dřevotřískovou desku s finish fólií, MDF lišty a tvrzené sklo. To zajišťuje odolnost a dlouhou životnost vitríny.
  • Nakonec nesmíme zapomenout ani na jednoduchou montáž, která je příjemným bonusem pro vás. S přiloženým návodem bude sestavení vitríny snadné a bezproblémové.

Vitrína Porto REG1W2S je takovým prvkem, který nejen zorganizuje váš prostor, ale také ho okouzlí svou moderní elegancí a funkčností. S touto vitrínou získáte nejen úložný prostor, ale také designový klenot, který oživí váš interiér a dodá mu osobitý šmrnc.

Rozměry
Šířka 58 cm
Výška 199 cm
Hloubka 40 cm
Materiál, vlastnosti
Materiál Lamino
Barevné provedení Modřín sibiu světlý
Balení, váha
Dodáváno v demontu Ano
Počet balíků 4 ks
Váha 46 kg
Montážní návod
Zboží zařazeno v kategoriích
Copyright © 2024 Black Red White CZ, a.s. Všechna práva vyhrazena.
×